BezpiecznaCiaza112023

rodzinne dylematy doradzcie

13 lata 1 miesiąc temu #77450 przez Mirella
olać, mała i tak nie rozumie, a zabawek nigdy za wiele :D jak będzie starsza to możecie wysyłać jakies pocztówki niby z podziękowaniami. A może jest tez tak że oni nie wiedza jak ich potraktujesz i te prezenty to taki pierwszy krok z ich strony? No przyznaję ze dziwny ale ludzie różni są.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77451 przez natmur11
wiesz nie sadze. ostatnio nawet odezwalam sie bo potrzebowalam zdjec malej ze szpitala (oni robili swoje) bo potrzebowalam do lekarza dla malej i nawet nie odpisali mi wiec troche dziwne zachowanie:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77454 przez madziaska
Nie wiem jaka jest sytuacja, jaki powod rozstania, czy moze sa na Ciebie obrazenie...Ale oczywiscie nie wnikam bron Boze... Mysle, ze Mirella ma racje,olac, choc to pewnie latwo powiedziec...Sama och do poprawy kontaktow nie zmusisz,a po co masz pokazywac, ze Cie to rusza, moze mieliby z tego satysfakcje... powodzenia...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77458 przez SISUNIA88
też zgadzam się z Mirellą... nie zazdroszczę tej sytuacji.. mam nadzieję że z czasem jakoś sama się rozwiąże..pozdrawiam

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77461 przez Marysia27
Rzadko to się zdarza,ale nie wiem co Ci sensownego poradzić... faktycznie sytuacja jest trudna. Wiesz, - tylko tu poprawkę trzeba brać na mój paskudny charakter- napisałabym " w imieniu" Małej zaproszenia na roczek, może Oni sami nie wiedzą jak się zachować po tym jak Was olali...? I w tedy krótka piłka- zaproszenie ciotki klotki przyjmują i przyjeżdżają, bo zależy im na Małej ( ciebie wszakże nie muszą całować i ściskać) , albo i nie, a wtedy, kolejną paczkę z prezentem, odesłałabym bądź oddala byłemu z komentarzem, że dziecko bardziej niż prezentów potrzebuje realnego zainteresowania i rodziny.
Nie bijcie mnie dziewczyny, piszę tylko w swoim imieniu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77463 przez Mirella
no tak tylko oni chyba z Anglii są.... może być trudno przyjechać na jeden czy dwa dni. Chyba że się mylę, ale partner natmur w Anglii jest jak dobrze pamiętam.
Nie będziemy Cię bić, widze że Ty jesteś tak samo radykalna jak ja :D tyle że w tym przypadku, to dziecku i tak wszystko jedno bo małe, a zabawka to zabawka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #77473 przez Asiersa
natmur11 dawaj Małej te prezenty ;) co z tego, że tatuś powie, że to od cioci...
Dziecko potrzebuje osób "namacalnych" i "widocznych" ;) Zabawek nigdy za dużo a Mała i tak nie będzie kojarzyć tej słynnej cioci od prezentów :)
Jeśli oni wszyscy rzeczywiście mieszkają za granicą to trzeba im wybaczyć brak odwiedzin, ale jeśli tylko wrócą na chwilkę do Polski i nie odwiedzą Małej to wtedy odsyłaj paczki :angry:

Jeśli dowiesz się, że nie odwiedzili Małej będąc w Polsce, możesz też zacząć kolekcjonować prezenty np w piwnicy ;) jak w końcu przyjadą to wręczysz im piękny, duży prezent powitalny :lol:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77506 przez natmur11
tak wlasnie oni mieszkaja za granica wiec nie przyjada.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77509 przez Asiersa
i w ogóle, nawet na kilka dni nie odwiedzają rodzinnych stron??




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77519 przez natmur11
wiesz ostatnio byli po 4 latach nieobecnosci na wakacjach wiec teraz pewnie nie predko przyjada. zreszta oni pochodza z drugiego konca polski wiec w moje okolice nie przyjezdzaja, nawet na chrzcie nikt od nich sie nie zjawil to nie licze na odwiedziny od tak

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77529 przez Asiersa
Ojjj natmur11 to nie masz się czym przejmować :)
Jeśli by im bardzo zależało to by przynajmniej raz na jakiś czas zadzwonili, przysłali kartkę choćby z głupimi pozdrowieniami :angry: Przecież takie rzeczy się zachowuje...Mała wiecznie mała nie będzie, jak podrośnie to by miała super pamiątkę i zdawałaby sobie sprawę z tego, że gdzieś tam na świecie jest babcia czy ciocia, które o mnie pamiętają i zależy im na mnie.

Może babcia myśli sobie w ten sposób, że jeśli Ty miałaś czelność zostawić jej synulka to w taki sposób chce Ciebie ukarać, nie zdając sobie sprawy, że Tobie krzywdy nie robi a dziecku??

Takie są mamusie niestety...Moja niedoszła teściowa choćby nie wiem co zrobił i mówił jej syn to i tak za nim murem stanie :dry:

Mam tylko nadzieję, że ja tak swojego dziecka nie wychowam :blush:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77537 przez natmur11
tu jest troche inna sytuacja ona w sumie nigdy mnie nie traktowala na rowni a raczej zawsze uwazala ze patrze na nia z gory bo nie pozwalalam pic synkowi z mamusia:/ a niestety u nich to normalne zamiast kawy i ciasta to butelkia i kieliszki:/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77545 przez Asiersa
to smutne jak w grę wchodzi alkohol :(
Wszystko jest dla ludzi ale z umiarem :( i przede wszystkim są jakieś zasady :angry:




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #77822 przez Marysia27
Uuuuu, faktycznie nie wiedziałam że Oni są za granicą, w takim układzie podpisuję się pod słowami dziewczyn, prezenty dawać malutkiej, bo to mniej więcej jak z łacińską sentencją że pecunia non olet - pieniądze nie śmierdzą :silly: Co innego gdyby mieszkali na miejscu, wtedy nie byłoby to tamto - albo wóz albo przewóz. Co do alkoholu znam na własnej skórze, jak potrafi on zniszczyć i ludziom życie i rozpieprzyć rodziny. Przykro mi z tego powodu.
A i jeszcze jedno -Mirella, cieszę się że Nas " paskudnych" jest więcej :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #78066 przez Gosiaczek31
podpisuję sie pod tym co napisały dziewczyny. Dziecko na razie i tam nie zrozumie od kogo są prezenty. A tych nigdy za wiele.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiora
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl